Menu

Biliciler Erkek Öğrenci Yurdu

Yeni Yuvanız

Bursa Erkek Öğrenci Yurtları

By In Genel On 25 Haziran 2019


Biliciler Erkek Öğrenci Yurdu

Bursa, coğrafyası ve konumu ile Türkiye’nin eşsiz güzellikleri arasında olan bir ildir. Bursa, üniversiteleriyle ayrıcalıklı olduğu kadar dağı, denizi, yeşili ile sadece okul bazında değil sosyal yaşam bazında da ayrıcalıklı bir ortam sağlar. Bursa’da erkek öğrenci yurdu arayışınız varsa eğer Biliciler Erkek Öğrenci Yurdu tam size göre bir yuva olacaktır. Yurdumuz konumu itibarı ile Heykel’in göbeğinde olup ulaşım ve sosyal yapı olarak Bursa’nın en iyi yurtlarından birisidir. Biliciler Erkek Öğrenci Yurdu iki kişilik, üç kişilik odalara sahiptir. İsteyen öğrencilerimiz tek kişi olarak da kalabilirler.

Biliciler Erkek Öğrenci Yurdu fiyatları ile cebinizi de koruma amacı gütmektedir. Yurdumuzda her sabah açık büfe kahvaltı ve dört çeşit akşam yemeği verilmekte olup Biliciler Erkek Öğrenci Yurdu bu imkanlar için sizden ekstra para talep etmemektedir. Bursa Teknik Üniversitesine en yakın yurt olan Biliciler Erkek Öğrenci Yurdu sizlerin ulaşım masraflarından tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca Uludağ Üniversitesi Hazırlık Sınıfı okuyan öğrencilerimiz erkek öğrenci yurdumuzun önünden geçen 38 numaralı terminal otobüsü ile okullarına ulaşımı kesintisiz sağlayabilirler.

Kolay Ulaşım imkanı sizler için zamandan tasarruf sağlayacaktır. Şehir dışından gelecek olan öğrencilerimiz 7/24 çalışan terminal otobüsleri ile yurdumuza yüksek taksi ücretleri ödemeden rahat ve konforlu bir şekilde ulaşabilirler.

Temizlik, yurdumuzun birinci önceliğidir. Odalarımız günlük olarak temizlenmekte olup dilerseniz ekstra temizlik de yapılmaktadır. Çamaşır makineleri ve kurutma makinelerimiz ile çamaşırlarınız her daim temiz ve güzel kokacaktır. Wc, Banyo ve lavabolarımız yüksek kalite deterjanlarla temizlenmektedir.

Biliciler Yurdu olarak tek amacımız sizlerin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde okulunuzu bitirip hayata atılmanızdır. Bunu sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışacağız..

 


About the Author

bilgi@bursaerkekogrenciyurdu.com

Related Posts

WhatsApp chat